Plíšky pro přichycení HDD

Dobrý den,Koupil jsem notebook bez HDD na který nemám takový plíšky, který se k němu našroubují, aby se dal připevnit k pc. Je tady nějaká možnost kde se dají koupit nebo jejich přesný název abych je mohl najít?Děkují předem :)

Odpovědi na otázku

Držák HDD. Hledej v náhr. dílech k tomu NTB.

To je u každého notebooku jiné, takže bez toho, aniž by ses pochlubil, co jsi to koupil, ti těžko někdo poradí.

Lenovo ideapad g50-30

Tam to disk jen zajišťuje proti vysunutí z konektoru. Pokud to neseženeš, disk tam normálně zasuň a zajisti něčím jiným. Stačí kolem něj něco nacpat, aby se nemohl hýbat. A jinak doufám, že tam bude SSD a ne pomalý HDD. To fakt nemá smysl používat.

Přesně tak. Za rámeček dá člověk kilo, za poštovný další prachy a přitom stačí kousek molitanu nebo pěnový gumy a zajistit disk proti pohybu. A samozřejmě SSD.

Nejspíš je to nějaký starší notebook?Koukl bych na aukru.Nový od výrobce bude stát víc než stál ten notebook.