» Poradna » Ostatní

Plextor PX-716AL-co vy nato?

Som pozeral ze by som kupil novu napalovacku a pozeral som na tuto...PLEXTOR PX-716ALhttp://www.alzasoft.sk/DetailPage.asp vy nato?!

Odpovědi na otázku

Urcite ne. Plextor je mrtva firma. Proc platit dvakrat tolik za Plextor jako za normalni mechaniku navic kdyz ten Plextor uz je horsi nez bezna konkurence? Doby kdy byl Plextor kralem vypalovacek uz jsou davno pryc a ty dnesni sunty co vyrabi opravdu nestoji za to kupovat.

Sunt to určite nie - je to kvalitná napaľovačka. Ale úplne súhlasím za menej penazí Ti dokáže spraviť službu aj napr. NEC 4551.