Playstation3 - nepřehraje filmy, videa, songy

Čau lidi, koupila jsem si PS3. Mám ho připojený na synology (úložný prostor - mám tam mraky filmů v avi, blu-ray a mkv, songy, obrázky a videa - natočený telefonem). Jsem na to napojená přes wifi. Nicméně... když chci pustit filmy např. v mkv, napíše mi to, že tento soubor je nepodporovaný, totéž u některých videí. Nechápu, video natočené telefonem je přece v mp4 a to by PS3 přehrát měla, ne? Navíc PS mi přehraje pouze některé filmy, ať už jsou v avi nebo mkv, prostě některý přehraje, některý ne. A nevim proč. Jinak celý systém jsem aktualizovala. Nenapadá mě, co s tím dělat nebo čím to je. Kdyby mi někdo poradil, budu ráda. Díky:)

Odpovědi na otázku

To že máš 2 videa a obě mají koncovku .avi neznamená, že mají obě stejný kodek.http://cs.wikipedia.org/wiki/KodekPS3 pravděpodobně podporuje jen vybrané kodeky, z toho důvodu ti nepřehraje vše.

PS3 je dost vybíravý, Jako nejméně problémová se mi osvědčila kombinace, kontejner mp4, video kodek h264, audio kodek ac3. Titulky natvrdo zaintegrovat do obrazu.