» Poradna » Web a internet

Playstation now na PC

Zdravím, snažil jsem se na internetu dohledat informace a přečetl jsem spoustu stránek a článků, ale vůbec jsem nenašel potřebné informace. Mohl by mi někd, kdo má zkušenosti s playstation now na počítači říct, jak to funguje? Respektive, potřebuju k tomu mít PS, nebo ne? Potřebuju ovladač, nebo můžu použít myš a klávesnici? Jde mi především o hru Spider-man na PS 4. Předem díky

Odpovědi na otázku

google ma koronu ?hru mate na Now do Available Until 7/7/2020 (Marvel's Spider-Man)https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation... https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation... Download the PS Now app, connect a DUALSHOCK®4 wireless controller and start streaming hundreds of games on-demand.No PS4™? No problem – all you need is a PlayStation™Network account and a DUALSHOCK®4 wireless controller to start playing.

Pokud nezmění IP adresu, tak mu to bude psát, že v Česku není služba dostupná.

Nenašel jsem to. Každopádně díky, jestli je potřeba ovladač, tak mi to je k ničemu, bez myši a klávesnice je to nehratelný.

Je otázka, jestli ta hra vůbec klávesnici a myš podporuje.

Některé hry jsou naopak nehratelné bez ovladače. Pokud ta hra vyžaduje senzory pohybu, tak to na klávesnici a myši nenasimuluješ.