Playstation 4 nebo Xbox one.

Dobrý den,přemyšlim jestli jsi koupit Ps4 nebo Xone.Chtěl bych konzoli protože tam někdy vyjdou lepší hry než na PC,a chcu jsi lehnout na gauč vzit ovladač a hrát.A nevím jestli Ps4 nebo Xone.Co jsem zjistil je Ps4 na hry ,Xone taky a je taky multimediální.Obě konzole by mněli být stejně výkonné.Ovladač by mněl být lepší u Ps4 u xone je to horší.Vzhledově je lepší Ps4.Teď nevím jestli počkat na Xone až bude v Česku nebo jestli hned obědnat Ps4.Tak poraďte

Odpovědi na otázku

deti sa v detstve málo hrali

ja jsem jsi hral dost

ja som z hrania sa vyrástol a snažím sa robiť užitočné veci

No PS4 má být prý výkonějšíK tomu ovladači já jsem na ovladače od PS zvyklí, ale kdybych nikdy nehrál na žádné konzoly ani žádnou nevlastnil tak by se mi zamlouval ovladač od PS4, vypadá zajímavě a ten Touchpad taky není špatný, jediné co by se mu dalo vytknout je to že vepředu má modré světýlko, které když je tma svítí na TV a někomu by to mohlo vadit ( vypnout se prý nedá) Xbox One je více multimediální, ale od HERNÍ konzole přeci nechcete všechny tyhle "pitomosti" obvzlášť když většina těch vychytávek je podporovaná v USA a u nás bohužel neNo na Xbox bych v žádném případě nečekal a obědnal bych PS4

Dik za normalni odpověď a ještě počkat jak budu mít peníze už chybí asi tak 4 tisíce .a ty máš Ps4 ?

Ne já PS4 nemám, ale v době kdy probíhaly všechny ty konference jsem byl zrovna nemocný a všechny jsem je viděl A i jsem si o tom něco zjišťoval, protože jsem uvažoval nad koupí

To "světýlko" funguje jako PS Move na PS3 :)

stačí používat google :) dobré srovnání najdeš tady: http://www.jerk.cz/xbox-one-vs-playstation-4...