» Poradna » Ostatní

PLAYSTATION 4 laguje kvuli internetu

Zdravim, mel nekdo nekdy problem s PLAYSTATIONEM 4 kvuli internetu ze se mu sekalo store a celkove byl pomaly? Jak jsem ho zkousel pripojit treba u rodicu na internet tak jel v pohode a jak ho pripojim u me tak zas laguje. Mam PODU a predtim mi to nedelalo az posledni 3 mesice i kdyz ho z wifi zapojim primo na kabel. Jestli treba oni nemaj nejake vypadky nebo jestli neblbne ta jejich zasuvka. Jak dam zmerit rychlost pripojeni tak mi to ukazuje treba stahovani treba 60mb a vysilani 40mb ale furt to laguje, tak se chci jen zeptat jestli s tim mel taky nekdy nejakou zkusenost at nevolam zbytecne technika a ten mi rekne ze to jede a ono to bude porad jebat. Diky za kazdou radu.

Odpovědi na otázku

Ano lagy můžou být i Internetem jenže nenapsal jste nic technického co by to blíž upřesnilo. Zaměřit si PR pojmenovat , packet Lost atd... Si musíte vy !