» Poradna » Ostatní

Playstation 4 hlasitý zdroj

Ahoj,prosím o radu,koupil jsem si PS4 a když jsem otíral prach,všimnul jsem si,že zezadu vychází docela hlasíté pískání v různých tónech,je to slyšet tak ze vzdálenosti 20-30cm když se opravdu soustředíte,jinak zblízka poměrně dost..Asi to bude nějaký zdroj,jak do něj přichází proud,byl jsem v prodejně,kde jsem se díval na jiný a bylo to slyšet také,ale ne tak hlasitě..Má cenu to kvůli tomu dávat do nějakého servisu?Přijde mi,že taková věc by měla být naprosto tichá,ale moc se nevyznám..A taky pokaždé když Playstation zapojuju,tak v zásuvce vyletí jiskra,zkoušel jsem schválně různé zásuvky,jestli to s tím nějak souvisí..Dík za vaše názory..Ještě tady jsem pořídil video,je poměrně tiché tak možná budete muset použít sluchátka,nebo přidat volume.. https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

jestli se ti chce, tak muzes dat do servisu jestli jeste v zaruce

No přemýšlím nad tím,ale v případě,že by mi třeba konzoli měnili,tak se obávám,aby mi neposlali zpátky nějakou repasovanou..Tam jsem právě volal řekli mi,že to mám poslat do servisu,že to rovnou kdyžtak vymění,ale nijak dál to se mnou nikdo neřešil..

Podle mě je úplně zbytečné to někam nosit,kdyby si neotíral prachy tak by o tom do teď nevěděl a hrál s radostí dál.A to,že vyletí jiskra to je úplně normální,mě se to děje u každého zařízení co zapojuji do zásuvky ať je to mobil,tiskárna,externí HDD...

No mám ho asi 20 dní,takže jsem poměrně zklamanej z toho,že taková věc píská..

tak v tom případě bych vůbec neváhal... odnes jim to tam a žádej výměnu za nový nerozbalený kus...

No ale to už po 14 dnech přece nejde,ne?Možná tak poslat tak na reklamaci..Vím,že můžu v půl roce požadovat výměnu za nový kus,ale to musí uznat reklamaci..Nebo to jde i jinak?

Ani nevím,jestli je lepší s tím jít do prodejny,nebo to rovnou poslat do sony..

musíš to reklamovat tam, kdes to koupil...

Musím?Nemůžu to poslat rovnou do servisu?A můžu po prodejci požadovat výměnu za nový,nebo to musí projít reklamačním procesem?No ještě k tomu ps,měl jsem možnost vidět ještě další ps u známého a tomu to píská taky,dá se říct,že srovnatělně a někdo na fóru psal,že mu to taky tak zvláštně píská..Nevím tedy jestli to je vada,nebo prostě vlastnost toho zdroje..Není možné,že by to tak mohlo být v nějaké toleranci,že to prostě pískat může?