» Poradna » Ostatní

Playstation 4 a PS PLUS

Zdravím, Pořídil jsem si PS4 a pro hraní Multiplayeru je potřeba si zakoupit "PS PLUS". Jestli jsem správně pochopil, tak s účtem PS PLUS každý měsíc vyjdou nějaké free hry, které si mohu stáhnout a zahrát ?. Jen nevím, jestli po uplynutí měsíce mi hry zmizí a už si je zahrát nemůžu ? Nebo jestli mi zůstanou už napořád? Protože občas tam jsou celkem slušné kousky.

Odpovědi na otázku

Ano, na PS Plus se občas objevují hry, které jsou zdarma ale jsou POUZE pro účet PS Plus. Když ti skončí PS Plus tak už si tu hru zdarma nemůžeš zahrát a musíš si ji zakoupit nebo opět koupit PS Plus.