Playstation 3 odmítá připojení k síti

Ahoj.Koupil jsem bazarový Playstation 3 Slim s HDD 160GB.Je to verze CECH 2504A a software je tam 4.88 (zřejmě aktuální).Pokouším se konzoli připojit k domácí síti - routet Technicolor od UPC.Pokud připojím PS3 kabelem tak se nepřipojí. Při automatickém módu připojení mi dokonce neustále ukazuje že musím připojit kabel. Kabel je v pořádku. Mám k němu připojen Dreambox. A zkoušel jsem i zcela nový kabel.Když se pokouším připojit PS3 bezdrátově tak SSID vidí, dovolí mi zadat Key ale nepřipojí se. Ani v ručním nastavení IP adres.Píše že vypršel čas.Já mám obavu že to bude vada na síťovce v konzoli.To by byla škoda.Máte někdo nějaký nápad jak to otestovat?

Odpovědi na otázku

Pokud PS3 wifi sítě vidí tak zřejmě bude na vině šifrovací metoda routeru.Btw připojovat PS3 k netu už v dnešní době nedává zas tak smysl. Jailbreakovat se dá i bez netu a videa nebo hudba jdou přehrávat z usb, multiplayer u většiny her je mrtvý...

Tak to bude v tom modemu od UPC.Mám tam nastavení které se PS3 nelíbí.Pokud vypnu u bezdrátové sítě heslo tak se připojí do LAN ale nemá připojení k internetu.Vypl jsem v tom Technicoloru nějaké zatržítko firewallu a PS3 je na internetu, ale musí být ta WiFi bez hesla a to nejde, jelikož by se mi připojovali sousedi.Ještě budu experimentovat. Možná to nechám bez hesla a dovolím připojení jen podle MAC. To by mohlo být řešení.