» Poradna » Notebooky

Playerunknows battleground

Dobrý den, mám dotaz ohledně hry PUBG, hru jsem zakoupil před Vánoci a nainstaloval do notebooku HP ProBook6570bProcesor Intel Core I5-3340M CPU 2,7 GHzRam 4 GBgrafická karta Intel HD graphics 4000Po spuštění hry se hra načte, ale potom spadne a objeví se mi tabulka Battlegrounds Crash Reporter. Nevíte co s tím prosím?

Odpovědi na otázku

Je dost pravděpodobné, že to tvůj počítač nezvládá a tak ta hra po chvíli uplně spadne. Ten počítač není žádný rychlík a ta hra je dost náročná a špatně optimalizovaná.

Ten notebook je úplně pod hranicí minimálních doporučených požadavků.Grafika Intel HD graphics 4000 je hlavně pro 2D-kancelářské aplikace, ne pro hry.

Minimum system requirements:OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300Memory: 6 GB RAMGraphics: Nvidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

Kde stáhnu battleground na mobilu v čínske verzi