Play Station Portable Street E-1004 - problém se zapnutím a nabíjením

Zdravím, přivezl jsem si od rodičů svojí starou PSP konzoli, která asi dva týdny fungovala zcela bez chyby. Už dva dny prohledávám internet a nemohu přijít na řešení tohoto problémů. Jednou jsem hrál hru, konzoli vypnul a druhý den jsem ji už nemohl nastartovat. Logicky mě napadlo ji připojit k nabíječce, ale na konzoli se nerozsvítila dioda. Zkusil jsem jinou nabíječku, ale ta taky nepomohla. Nakonec jsem koupil jinou baterii, ale ani ta nepomohla. Zkoušel jsem podle návodů i připojit nabíječku ke konzoli bez baterie a taky nefunguje.Nestalo se to taky někomu ?Budu moc rád za každý názor.Díky moc.

Odpovědi na otázku

PSP street je stará kolik? 12 let? Nedivil bych se, kdyby prostě odešla.

To by se úplně nehodilo, ale stát se to mohlo. Jen nevím jak diagnostikovat v čem je chyba. Od včera se konzole začala zahřívat, při zapojené nabíječce.

No tohle nediagnostikuješ asi jinak, než že to rozebereš a proměříš, zda ti jde napětí dál od konektoru/ z baterky, jestli někde cestou není nějaký studený spoj a podobně.

Ještě mě napadlo zkusit vyměnit konektor na nabíjení.

To máš lepší rovnou proměřit, jestli přes ten konektor nějaká šťáva jde, jinak bych asi nejdřív změřil nabíječku, jestli ta vůbec funguje.

Nemám u sebe ani zkoušečku, ale nabíječka funguje. Zkoušel jsem jí na jiný přístroj.