» Poradna » Web a internet

Platný ověřený mail najednou nejde odeslat, co se to stalo ?

Zdravím odborníky na živě, prosím o pomoc. Posílal jsem mail strejdovi na Slovensko, v pořádku přišla odpověď od něj, dám Odepsat a najednou mu to nejde doručit ! Co se stalo, kde je chyba, co mám dělat ? Nerozumím moc dobře anglicky, pomocte. Za všechny rady předem děkuji. Potřebuji strejdovi poslat zprávu. TOTO MI PŘIŠLO:MAILER-DAEMON@mailhost.ba.ew.skThis is the mail system at host mailhost.ba.ew.sk.I'm sorry to have to inform you that your message could notbe delivered to one or more recipients. It's attached below.For further assistance, please send mail to postmaster.If you do so, please include this problem report. You candelete your own text from the attached returned message.The mail system<***@***sk>: host ***said: 5525.2.2 Over quota (in reply to RCPT TO command)---------- Původní zpráva ----------Od: *** <***@seznam.cz>Komu: juing <***@***.sk>(hvězdičky jsem udělal já kvůli ochraně osobních údajů)

Odpovědi na otázku

522 Over quota = buď má přeplněnou schránku (nebo byla překročena jiná omezení třeba množství e-mailů)

Vezmi telefon a strejdovi zatelefonuj a řekni mu ať si promaže maily.

Díky za vysvětlení ! Znamená to, že mail, který jsem odeslal a nedošel kvůlu přeplnění schránky je ztracený, anebo pokud uvolní schránku, že mu ten napsaný mail dojde se zpožděním a nemusím ho psát znovu ?

Už nedojde pokud ti přišla tahle zprává...Každopádně by mail měl být v odeslaných...

dobře, dobře

Co tady zase dělá ten magor Pavelka? Nesliboval, že už sem nepoleze?