» Poradna » Web a internet

Platnost kreditu ulozto.cz

Zdravím, Je kredit na uložtu.cz nějak časově omezený? Protože se mi v profilu nově zobrazila expirace, přitom v podmínkách a na webu nikde nic o expiraci nemají. Díky za info.

Odpovědi na otázku

Zakoupený kredit - 24 měsícůUploader kredit - 12 měsícůCreditback - 6 měsíců

Je to hned na začátku v bodu 1.3.12. - viz https://uloz.to/podminky/vseobecne-smluvn...

Vzhledem k tomu, že mi tam zrovna propadlo přes 1.6TB kreditu, omezené to zjevně je Raději to nebudu dále komentovat, protože mě napadá jen spousta sprostých slov...

Tak tak, kredit je omezený, taky mi propadlo 1 TB kreditu

Ahoj co děláš jak se máš

Je to ich smejdovska praktika zmazat kredit, mne takto zmazali postupne 3 terabajty kreditu. Preto k firme uloz.to treba pristupovat ako k nespolahlivym smejdom a nevytvarat si tam ziadny kredit