» Poradna » Windows (a jiné OS)

Platnost buildu Win 10

Ahoj,prosím o radu. Od včerejšího dne mi Win10 při startu hlásí, že platnost buildu vyprší dne 31.7.2020.Používám Insider / DEV, žádná nová aktualizace není k dispozici, můj build je 20161.rs_prerelease.200627-1754V dialogovém okně je odkaz "Další informace", který klasicky vede na neexistující stránku, jak je u Microsoftu zvykem Předem díky!

Odpovědi na otázku

Těžko soudit. Jste v nestabilním kanálu, tak je možné, že tam je nějaký problém, který za chvíli zase poladí. Pokud se chcete takovým problémům vyhnout, tak přejděte na stabilní vydání.

Kvôli čomu máš Insider? Dobrovoľne, alebo máš Pro verziu, ktorú si získal zdarma bez predošlej licencie pred dátumom 29.7.2015? Vzhľadom k tomu aké sú spoľahlivé RTM buildy mám pre istoru starší, lebo nemienim testovať aké problémy mi nový build prinesie. Ty v pre-buildoch problémy nemáš?

Dobrovolně a běžně reportuji chyby.

tak proč to reportuješ sem ?

Hmmm. Mám beta build. Ono to nefunguje. Co udělám? Nahlásit to Microsoftu, nebo půjdu brečet na Živě.cz?

Třeba je to formalita v souvislosti s "přejmenováním" distribučních okruhů-kanálů.

Několik dní je dostupný build 20170.Insider a neví jaký je nejnovější build???