» Poradna » Web a internet

Platba přes paypal - neodečítání z BÚ

Dobrý den, nakupuji přes ebay a platím přes paypal.Nikde na svém účtu nevidím stržené peníze za transakce.Je toto vůbec možné.Chodí mi i emaily o dokončení a potvrzení platby a o odeslání zboží. Ještě mi žádné zboží nepřišlo (je to cca 14dní), tak nechci čekat marně.Můžete mi někdo prosím poradit?děkuji P.

Odpovědi na otázku

Dobrý den, stržené peníze nejsou vidět na účtu paypalu, nebo tom bankovním? Někdy se na bankovním účtu objeví platby s několikadenním zpožděním. Otázka je, jestli platíte přímo platbou z BÚ - resp. si paypal sám strhává platby, nebo máte převedené peníze přímo na paypal účtu - potom by samozřejmě z bankovního účtu nic nešlo. Každopádně pokud je zboží na ebayi označeno jako zaplacené (ikonkou s eurem, nebo dolarem) platba proběhla......

Nevidim zadny pohyb na BU na paypal uctu nemam zadnou "zasobu"Provadela jsem platbu uz v polovine cervna, tak jsem myslela, ze to uvidim treba na konci mesice, ale nic