» Poradna » Web a internet

Platba přes internet

Neobjednal jsem si vědomky žádné služby od třetích stran konkrétně gmhelp.cc/cz za které mi přišlo ve vyúčtování od O2. Jak dál pokračovat aby se to neopakovalo.

Odpovědi na otázku

Rodiče vás neučili pozdravit, když někam vlezete? Je irelevantní, jestli jste si to.objednal vědomě nebo nevědomě, je potřeba obrátit se na danou službu a tam jo zrušit.

Obratit se odkud fouka vitr tj o2 a gmhelp.cc/cz . Treba se v tom druhem dozvis vic nez v prvnim. Jenze tezko tusit kde bude lip

To je dotaz, nebo nám jen něco oznamuješ? Nevidím tam otazník...Jinak aby se to neopakovalo, tak to chce používat hlavu, nestahovat do mobilu aplikace bůhví odkud a ještě jim třeba povolovat přístup k SMS.

GameMine podvod s předplatným se tu už taky řešil.

Dobrý den,zadám o zruseni placenych her omylem male Dítě to aktivovalo .Dekuji za kladne vyřízení. S pozdravem V.Kymlova.

Je to omyl.....

Nic semsi neobjednal..

Jak mám postupovat abych ukončila údajné předplatné děkuji