» Poradna » Ostatní

Plastation 3

Za kolik byste prodali Playstation 3 v zachovalém stavu se vším příslušenstvím, 2 ovladače a hry jako: Yakuza 3, LittleBig Planet, Batman, Assassin's Crees III, Call of Duty Modern warfare 2, Socom Confrontation, FIFA 15, Resistance fall of man, Fracture, Far Cry 4 limited edition, Grand theft auto V.Nevím jestli hry ocenit dohromady s konzolí a nebo je prodat samostatně. Co myslíte?

Odpovědi na otázku

Jojo, dobrej nápad. A ještě tu radu drobně "vytuním" : když už to hledat na Aukru, je trošku lepší vedle hledátka vlevo v Kategoriích, vybrat Skončené. Tam se člověk dozví za kolik to někdo byl ochotnej koupit a ne jen za kolik to jiní teď nabízejí (ale cena může bejt zbytečně vysoká).