» Poradna » Programy

Plánovací manažer - termíny akcí - přehled

Ahoj,prosím Vás o radu, potřebují najít program nebo web aplikaci pro moji malou firmu.Potřebuji plánovat termíny akcí, abych když přijedu na jednání mohl s klientem předběžně vybrat nějaký volný termín akce.Jelikož je nás více, chtěl bych aby do organizace termínu měla přístup i další osoba.Potřebuji něco jednoduchého, nic komplikovaného.Něco jako rezervační formulář, kde si napíšu číslo zakázky, dobu trvání a nějaké poznámky.Děkuji Vám za radu.

Odpovědi na otázku

tohle můžeš dělat i v normálním Kalendáři Google. Dá se nasdílet více lidem. Akorát nemáš možnost dejme tomu nastavit, aby další osoba mohla události přidávat ale ne mazat ty co už tam jsou - ledaže by se to řešilo přes více kalendářů v jednom, což taky jde.Aplikace funguje ve webovém prohlížeči, k dispozici jsou i appky pro mobily a tablety.