» Poradna » Ostatní

Planet zoo vs. Jurassic World

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Chtěla bych si pořídit hru Planet zoo ale nejsem si jistá jestli to můj notebook zvládne.... Mám hru Jurassic World a jde dobře až možná na grafiku, tam jde trošku vidět, že ji mám slabší... Proto se chci zeptat, jestli jsou tyto dvě hry na stejné úrovni a tudíž hratelné.... Děkuji

Odpovědi na otázku

https://store.steampowered.com/app/703080/Planet_Zoo/https://store.steampowered.com/app/648350/Jurassic_World... Dole na každé stránce jsou systémové požadavky.Jak máme my vědět jaký máte ntb a zda Vám to bude fungovat ?

Ahoj. V minim. požadavcích mají 8 GB RAM, což nemá každý. Už jste někdo zkoušel, rozjet to na 4 GB RAM?

No dnes by již 8GB mělo být standardem. Na hry minimum Na 4GB po startu systému a nezbytných služeb zbyde tak cca 2GB takže spuštění v podstatě čehokoliv znamená swapování na disk.To jestli tyto konkrétní hry půjdou rozjet i na 4GB je otázka, pokud jsou napsané tak že fyzicky kontrolují RAM tak ne, v případě že ale půjdou, bude podle mě systém totálně zasekaný swapováním že to bude spíš prezentace statických obrázků

Jelikož Jurassic World je mnohem náročnější tak není důvod, aby to nezvládl...

Mám na tomhle enginu i Planet Coaster a všechny tři hry mi přijdou stejně náročné.

Planet Zoo používa úpravy enginu z Planet Coaster, takže výkonovo to bude podobné.

Vím, že Planet ZOO je teprve pár dní v ostrém prodeji... Není někdo kdo to zkoušel spustit na 4 GB RAM? Díky za info.

Když vyšel Planet Coaster, který má stejný engine i nároky, zkoušel jsem to na stroji s 6GB paměti, když všechno povypínáš a textury dáš na minimum, tak to pojede, maximálně ti bude hrabat swap.

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jaký notebook je na planet zoo nejlepší