» Poradna » Ostatní

Planet of the Apes Last Frontier

Dobrý den, chci se zeptat. Mám problém s touto hrou Planet of the Apes Last Frontier. Hru zapnu dostanu se do menu, kde je černá obrazovka. Ostatním lidem tam naskočí animace opic. A já tam mám černou obrazovku pouze. A když zapnu novou hru, tak to skončí u nápisu Planet of the Apes Last Frontier. A stojí to klidně 20 minut a do hry se to nepustí. V čem je problém? Ovladače jsem přehrál a stejně nic. Budu vděčný za každou radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkuste zkontrolovat aktuálnost DirectX a NET Framework

V tom problém nebude. To jsem kontroloval a všechno je aktuální mě to hlásí. Ovladače na grafiku jsem přeinstaloval taky nic. Nechápu co to je? Na jiným pc jsem to zkoušel a tam to jede. Zřejmě to něco blokuje. Ale vůbec nevím jak na to přijít.

https://gamerinfo.net/game/planet-of-the-apes-l... Tady píšou že většinou je to způsobeno problémy s GPU a musí být nejnovější ovladače.Jinak že to taky může být nedostatkem výkonu CPU.

Podle doporučených požadavků na to pc mám. NVIDIA Ovladače mám nejnovější. A hra mě jede na notebooku, který je starší a má horší parametry o hodně a tam hra se rozjede bez problémů. Mám GTX 970 4GB a CPU i7-6700 3,4GHz and TurboBoost 4,0GHz