» Poradna » Programy

Plakát

Dobrý večer,chtěl bych ze zeptat jestli neznáte nějaký program na tvorbu plakátů zdarma??Děkuji.

Odpovědi na otázku

nevím, jaký typ plakátu máš na mysli, ale pokud jde o takový ten, co se používá např. na prezentace výsledků na konferenci ap. tak používám LibreOffice Draw nebo Inkscape. Ten druhý je vhodnější, pokud si s tím chceš hodně graficky vyřádit.Oboje zdarma i pro firmy a komplet česky. Pro tisk vyexportuješ do PDF.

SW na zavinutý transparent nechceš?

scribus