» Poradna » Ostatní

Pixel King for Sony

Ahoj,je zde nejaky fotograf, ktery ma bezdratove odpalovace Pixel King pro Sony?Jde mi o to, ze jsem aktualizoval firmware, jenze odpalovace mi ted nefunguji se starymi blesky (predtim sli).Psal jsem vyrobci, zda by bylo mozne poskytnou factory firmware, ale uz pul roku nereaguje na emaily ani v cinstine.Byla by tu nejaka dobra duse, co je nema jeste aktualizovane a poslala mi factory firmware?Myslim ze mel oznaceni King_SN_V1000 nebo King_SN_V1001. Diky,Marek

Odpovědi na otázku

Doufám, že něco podobného kupuješ v kamenném foto obchodě, poraď se zde. Zda vůbec půjde ten FW vrátit, já myslím že nikoliv.

Ano, v ceskem kamenem obchode, ale pres jejich eshop. FW by mel jit vratit, a pokud ne, tak to tomu firmwaru vysvetlim :)

Konzultuj tedy s prodávajícím (výrobce nemá odpovědnost) po e-mailu, a ne s nějakou "Čínou"? A byl vůbec důvod, ten FW měnit, u těchto přístrojů, jsem to já potřeboval snad jen 2x, za život.

Duvod byl, protoze pomocne svelto ostreni svitilo porad. Nebylo to kompatibilni s mym Sony A55. Tak jsem z radosti, ze uz to funguje prehral FW ve vsech odpalovacich a zapomel jsem to si to zalohovat a hlavne vyzkouset se starymi blesky :(

zkus se zeptat na digineff.cz nebo ještě lépe na dpreview.com