» Poradna » Programy

Pištění a pop zvuky v Sony Vegas Pro 15.0

Dobrý den.Mám takový problém. Pokaždé, když chci stříhat video (speciálně audio), tak tam slyším pištění, pop zvuky, které při natáčení audia nikdy nebyli. Když jsem si to pouštěl pak přes hudbu Groove, tak jsem se tam slyšel úplně normálně, bez žádného pískání a bez pop zvuků, ale pokaždé, když to vložím do Vegas Pro 15.0, tak to tam je, ale jen u audia z mikrofonu, což je můj telefon. Také jsem to pro jistotu poslouchal i přes mobil a nic. Úplně v pořádku. Tady přikládám video, jak to zní, abyste to mohli slyšet. Budu velmi rád za radu, protože si nevím rady. Předem děkuji.https://uloz.to/file/mnPrgxQAmsyH/zvuk-co... Phillips M.

Odpovědi na otázku

Ahoj se zvukem nedelam, ale pripomina to zpetnou vazbu = ciklovani zvuku z repraku do mikrofonu = nekonecna smycka.

Děkuji za radu. Zkusím něco najít na internetu a půjdu opravit. Velice děkuji.