Pište komentaře na NB ACER

Zajímají mě názory na NB ACER TM7730 - tak pište a pomozte rozhodnout zda koupit či ne.

obchod.bscom.cz ...

díky

Odpovědi na otázku

Nevim, co chcete slyset, ale asi tak vsichni vam tu reknou, ze Acer je vyrobce nekvalitnich notebooku.

Napiste radsi sumu, kterou do toho chcete vlozit, a vyuziti ntb a nekdo vam uz mozna neco poradi.

Nebo jeste lip jdete s timto pozadavkem na notebooky-forum.notebook.cz ... . Jsou tam lidi, co se v tom dost orientuji a vetsinou dobre poradi.

měl by to být počítač domů, přenášet se bude minimálně (z obyv. do ložnice ..)
net, filmy, hudba, kancelář, hry......
cena do 25.000
chtěl jsem FSC : www.agen.cz ...
ale bohužel
co se vlastně děje s FSC a jejich NB???