» Poradna » Mobily

Pisnicka z videa

https://www.youtube.com/watch od 0:46 a dude sandstrom to neni, dik za snahu prosim//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.""Nepoužívejte v titulku žádné zvýrazňování – hvězdičky, opakované znaky atd."//

Odpovědi na otázku

Nepomůže shazaam apod.?

Nejspíš ti to zase brzy zamknou, dotazy na filmy a skladby tu nevydrží tak dlouho, jako balíky na dobírku, zapojení vypínačů a domácí úkoly. Ani ten titulek ti příliš nepomáááááhá...Hudebního analfabeta s Darude Sandstorm si nevšímej, to je jeho univerzální odpověď už několik let. Sám snad slyšíš, že pod videem není písnička, ale smyčka. Může to být výstřižek z Senpai Ru - Miss Me, ale stejný motiv najdeš i v jiných skladbách.

petr | 22. 02. 2019 17:03 | Microsoft Windows 10 Chrome 70.0.3538.77retard, co s tim mas? shit hudbaSouhlasím (0) | Nesouhlasím (0) | Odpovědět

miss/edit: ahahahah diky sarousi Senpai Ru - Miss Me

ahahahah diky sarousi Senpai Ru - Miss Me

hmm Sarude Dandstorm

retard, co s tim mas? shit hudba

To odpovídáš sám sobě, nebo se to řadí bez stromu jen u mě?

Petr neví k čemu je tlačítko "Odpovědět".

Jo, dobře vědět, až se příště zase bude na něco ptát.

tobe ? xD

Tankovy prapor.Sa spytaj autora videa.