Pisnicka ?:)

Kua potrebuju poradit jaxe menuje naka blba pisnicka jak tam spiva nakej takovej sbor Merry christmas, and happy new year ....blablablablablabla and happy new year :)) uplne trapny ale naspival to taky asi korn nebo tak nekdo u nas cesky s nakou zenskou a taky je tam takle sbor.

Odpovědi na otázku

zcela překvapivě se ta písnička jmenuje And So this is Christmas, no a nazpívalo to asi 50 lidí, originál je ale tušim od Johna Lenona

 tady je taky odpověď na všechno :o)