Pismo Anghertas ci jakekoli jine elfi písmo

Sem fanda Tolkiena  a fakt  by byl dost dobrej takovejhle font

Odpovědi na otázku

Koukni na nase stranky www.beleriand.kgb.cz a tam by to v melo nekde bejt kdysi jsem to tam daval. kdyz tak napis ja se po tom podivam

Mě by zajímalo, jestli je možné si takový font nainstalovat a pak jej používat tak, že píšu třeba česky a na obrazovce by se to zobrazovalo v tom "elfím" písmu. A pak třeba že ten komu to pošlu tak nějakým "dekodérem" ba si to dotyčný převedl znovu na češtinu. Prostě něco jako "tajné písmo". Asi píšu blbosti, ale co kdyby přece?

Možeš vyskúšať Yet Another Tengwar Tool http://www.jadro.cz/tengwar/

Dík, už jsem si něco stáhnul, a u toho tvého linku píšou že změnili pravidla a musel bych se registrovat.