Písmenko h nefunguje jak má

Zdravím, Mám takový problém, celá klávesnice je skoro nová, použitá asi 3 měsíce a nikdy nejevila známky poruch, nejím nad ní, ani nepiji, tudíž není ani znečištěná. Ale vždy když stlačím tlačítko s písmenem h tak nereaguje, někdy mi vyskočí z označeného okna a někdy zareaguje až po stlačení jiné klávesy a to, že se kurzor psaní vrátí o několik znaků zpět, napíše se 3x h a poté se mi označí část textu. Jsem bezradný a nevím co s tím, nějaké rady? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Co čekáš za radu? Jestli klávesnici neumíš rozdělat a vyčistit, tak si můžeš akorát tak koupit novou.

Pokud neumíš číst, pořiď si brýle, nové oči si nekoupíš. Děkuji za stupidní radu. Ale pokud se koukneš nahoru uvidíš, že je kompletně čistá.

Vyřešeno, kamarád poradil, bylo to nastavení macra, které sem musel udělat nevědomky. Děkuji

A jak jsi to vyřešil ?