» Poradna » Počítačové sítě

Pískání PC

Dobrý den, mám problém když zapnu PC (ASUS X99-A II) po chvilce začne nepříjemně pískat. Jakmile se dostanu do ovládacích panelů, sítová připojení a zakážu sítové připojení Ethernet je ticho nic nepíská, ale PC bez připojení mám k ničemu. Nevíte někdo jak to vyřešit už mi z toho zvuku hrabe. -- S pozdravem David

Odpovědi na otázku

Jen hádám...jestli píská integrovaná síťovka na desce....tak bych zkusil externí.

mám i WiFi USB adaptér s tímto píská taky

Reklamuj. MB za 7 tisíc by měla fungovat bez pískání. ☺

Pískanie cievok nezabraňuje funkčnosti produktu a ani výrobca negarantuje, že doska nebude pískať. Podobne to bolo aj s grafikami, kde pískali cievky. Väčšina predajcov to, ale zreklamuje. Výrobca by to nezreklamoval.

Zdroj a grafická karta?

Corsair HX850i a EVGA GeForce GTX970

Řekl bych, že střetávají pracovní kmitočty měničů. Zkus nějakou hodně obyčejnou grafiku.