Piskani PC

Mam takovy mensi problem, PC je stary tyden prvni dva dny nic a potom to proste mi z niceho nic zacalo piskat PC driv jsem si myslel ze to byl zdroj a asi u toho upoustim pac ten zvuk se neda opravdu idendifikovat ale spise asi oblast jde to zespodu tam je jen grafika takze?! jinak Pc piska i kdyz je OFF! a je to krajne neprijemny pri spani ci kdyz pracujete na pc bez sluchatek (kdyz je pc vypnuty piska to min ale je to slyset!) nevim uz jak to resit pac todle je i mensi hacek s opravou ten zvuk slysi jen 50% lidi cca takze tezko to bude nekdo neco hledat podleme to delaj civky nebo ja uz nevim

Odpovědi na otázku

JE to ve zdroji,pravdepodobne se pohla civka nebo praskl obal ci podobna blbost.Slysi to jenom pulka lidi protoze jsou to celkem vysoike frekvence okolo 15-20Khz coz uz ne kazdy muze slyset.Zkus vymenit zdroj za druhy zda to pomuze pokud ano a dela to zdroj tak je to na reklamaci

Mohla by piskat civka menice na MB. K lokalizaci pouzij bud hadicku do ucha jako stetoskop nebo elektretovej mikrofon, ten bere vysky dobre.

K indikaci hlasitosti zvuku pouzij treba Audacity nebo CoolEdit. Pomoci by mohlo zalepeni civky silikonem, v TV monitorech to funguje. Ozvi se, jak jsi dopadl.

no proste PC za takovedle prachy by to delat nesmelo ani si to dovolit nemuze jinak zkusim stim neco a jeste otazecka myslite ze to muze samo odsebe prestat? jako kdyz to zacalo?

No muze to prestat samo, ale je otazkou casu, kdy to zacne znovu. Zkusil bych to resit.

jo btw: neudelam ani ho*** pac mam to zalepeny ochranejma nalepkama proti otevreni

zeris a jak ? asi odvezu to tam neco mi piska v Pc asi zdroj prijdu nic jsme nezjistili naschle to je to pac jestli to nebudou merit tak stim nic neudelaj

ale jo hold to budu muset odvizt pac sam stim nic neudelam

mno jo to je pakarna pokud je vse zablombovane ,,tak to jedine reklamovat.. Za ty prachy ztrata reklamace nestoji

teda chtel jsem rict ztrata zaruky :)