» Poradna » Mobily

Písek v iPhonu

Ahoj,chtěla jsem poprosit o radu.......Iphon jsem si na hřišti upustila do písku a mam tam tak 4 zrnka písku. Prosím pokud víte o něčem kromě servisu nebo vlastnímu otevření telefonu napište .....👍🏻❤️😘😘Potřebovala bych to z iPhonu dostat.Ale napište pokud to nevadí ( třeba telefonu par zrnek písku nic neudělá )Děkuji 👍🏻👍🏻😭👌🏼😂

Odpovědi na otázku

urcite bych to tam nenechaval ale kazdopadne moc nechapu jak se ti tam mohli dostat, sluchatko ma velice jemnou mrizku, mikrofon a reproduktor take a konektor na sluchatka je uzavrenejsroubovak na rozebrani iphonu se jmenuje pentalobe, je to special od applu, nikde jinde se tyto sroubky nevyskytujou a jinej sroubovak tam nedostanes

Special od applu a jinde se to neobjevuje? Hah, nechtěj abych se zasmál...

tak ukaz kde se pentalobe obevuje

porad cekam kdy mi ukazes pentalobe sroubky ktere sou only apple na jinejch vyrobkach

to uz to hledas dva dny nebo si uvedomil ze pises sracky a spletl sis to s torxem ?

Prozradíš nám, kde kromě Applu se objevují šroubky Pentalobe?

Svého času je dával Kingston ve verzi s bitem na SSD, na jedné kuchyňské váze ETA (nějaký čínský šunt prodávaný pod českou značkou)... v Číně jsou pragmatici - když vyrobí několik tun šroubků, tak neřeknou „NE, tohle se nesmí šroubovat jinam než na Apple“.Většinou se atypické hlavy šroubů objevují v různých módních vlnách - mám někde dvě starší nabíječky NiMH s trojcíppou hvězdou a druhou s trojúhelníkem. A vůbec, sada takových šroubováků je cetka, tři kusy koupíš většinou za $1. On je problém sehnat kvalitní sadu s kalenými konci na dotažené šrouby. Když dohledáš starší články, tak někdy v roce 2010 odšrouboval Tomáš Holčík Pentalobe kuchyňským nožem.

je spoustu druhu sroubku ale dost pochybuju ze by kingston pouzival sroubky ktere ma patentovany apple, jinak eta pohltila mam za to nasi ceskou UKS, za komaru jeste mela kvalitni veci, ted uz je to jen cina noja koukam po tehle sade ale jeste sem ji nevidel osobne takze nevim na kaje zrovni ma zpracovanihttp://www.landsmann.cz/proxxon-23107-sada-sroubo...

Vypadá moc pěkně, dokonce bych věřil tomu, že má když už ne kalené, tak alespoň tvrzené hroty. Na můj vkus tam ale chybí T2, T3 a T4. Na telefony, pokud nejsou zarezlé nebo jinak poškozené, mám následující sadu (SHEK.K verze 9025-25 PCS):http://www.buyincoins.com/item/55878.htmlKdyby se dala koupit z kvalitní oceli, tak za ni klidně dám i litr.

ad ETA, nijak podrobně jsem to nezkoumal, ale můj názor byl, že je to jen prázdná schránka, která lepí na jakýkoliv dovezený šunt svoje logo a joudové to kupují jako českou kvalitu.

v dnesni dobe je temer vsechno spotrebni sra*ka, ja mam treba doma na mleti masa/kavy, odstavnovani atd starou UKS E-20 a na mixovani, slehani testa, krouhani atd UKS E-27 a za ty soucasny kramy co ti odejdou 2 dny po zaruce bych to vzivote nevimenil, ty roboti makaj pomalu 50let a kdyz sem je letos rozebiral a cistil prevody, loziska atd vse vypada jak nove, je to smutne jak nas dneska vsichni ojebavaj

Par zrnek se mi tam dostalo přes ty dírky jak jsou repracky

Přes síťku u repráčku se snad nemůže dostat zrnko písku. A pokud ano, tak jen tak malinkaté, že o něm nemůžeš mít ani potuchy. Jak víš, že máš uvnitř písek?

jn ty otvory sou tak male ze se tim sotva procpe vlas

vidíš - a slečně se tam dostal písek a dokonce dokázala spočítat, že jsou ho čtyřži zrnka

Že tam jiný nedostaneš? Ale jdihttps://superapple.cz/2011/01/apple-nam-pry-nov...

Tak pokud funguje tak se nic nedeje... a od kdy se hodi s iPhonem na piskoviste

Já bych to tam klidně nechal, vždyť je to jen iPhone :D

dokoupit iBábovičky

Ty budeš asi hodně mucinkatá "muck" s tolika cool smajlíky

"Prosím pokud víte o něčem kromě servisu nebo vlastnímu otevření telefonu napište"Co tak zkusit to propláchnout pod tekoucí vodou, nebo wapkou??? To by tak vlastními silami šlo... Nebo přidat písek, trochu vápna a cementu a po vytvrdnutí by to mohlo být krásné těžítko.... Tak BLBÝ dotaz aspiruje na včerejší "dotaz dne".....

Pod vodu to nedávaj, chcú ti utopiť mobil

IPhone neumí plavat? Za ty prachy by snad mohl, ne?

Používat jako přesýpací hodiny.

Nebo jako iRumbakoule - ča ča ča

Přinejhorším to dá na hraní dítěti místo chrastítka

a kdyz s tim zachrasti vic tak z toho mozna vypadne rovnou cinan s miskou rejze protoze to bude nejaka cinska android kopie

Víte jaký rozdíl mezi českým a čínským prvňáčkem? Český umí ovládat smartphone. ... Čínský ho umí vyrábět.

Těžko, to je čínský originál iPhone :D

- Pokud chces seriozni odpoved, vyvaruj se smajliku/emotikonu atp.- Jsi si jista tim poctem zrnek? Jak jsi k nemu dospela?- Tel. si muzes nechat rozebrat a vycistit v autorizovanem servisu, samozrejme to bude neco stat.- Nebo muzes zkusit tel. 'zakvedlat' a dostat pisek blizko k otvoru, kterym se dovnitr dostal a pak ho odsat ven vysavacem.- Ciste teoreticky by par pidi zrnek uvnitr nemuselo nicemu vadit.

primo do telefonu se zadnej bordel dostat nemuze, to proste neni realne protoze vse mas uzavrene at uz reproduktory, jack nebo mikrofon, bud ma cinskou kopii nebo moc LSD

Nebo blond vlasy.Jo a nebo je to troll.

Jemný písek se dostane do každého telefonu. Zkus se s ním celé dny vyvalovat na jemné pískové pláži. Stejně tak se podívej na několik let starý telefon nošený v kapse - bude plný jemných kousků vláken. Do iPhonu se prach může dostat minimálně přes apple lightning a jack. Ty konektory prachotěsné rozhodně nejsou.

To je jen vlhký sen iPhone rozhodně není žádný utěsněný zázrak

iPhone nemá IP 68 ?

Nemá, ale můžeš si dokoupit IP68 case.

Zkus vysavač...

Maminko, dětem se na pískovišti mobil nepůjčuje. Vemte jim tam radši bábovičky, lopatičku, bagr a tatrovku.