» Poradna » Programy

Pirati XP prijde na pomoc!!!

Ahoj vsichni. Nechci se ptat na to, jak crackout XP. To je jasne. Ale jedna vec me docela zajima.Poprve jsem naistaloval XP PRO (ne corporate). Cracknul jsem to a kdyz jsem zajel na update, tak mi update normalne ukazal co mi chybi. Dnes kdyz to zkousim, tak mi to neukaze. Preskoci z nuly na sto procent a rekne mi ze nejsou zadne update.Cim to je. Oni to nejak zamezili????To same se mi stava u corporate verze po zmene klice!!!Jinak nevim jak vy, ale pomalu me to prestava bavit, se porad morit s necim, co nepujde na 100%. Ale kupovat to urcite nebudu. To bych za rok zase kupoval jiny a za dalsi zase jiny. Asi jdu na Linux. Co vy na to?

Odpovědi na otázku

Kdyz mas cracknute wydle, tak se nediv. Na co vlastne chces update ? Ja mam origos a nestahnul jsem si ani jeden ...