» Poradna » Ostatní

Pípátko na klíče

Čau, pamatujete si ještě na takový přívěšek na klíče, který, když jste zapískali, tak na oplátku zapípal nebo zahrál nějakou melodii? Skvělá věc např. na někam zapadlé klíče, brýle apod. Ještě se to prodává?

Odpovědi na otázku

Prubnul bych vietnamce, ty mají všelijaké kravinky.

Děkuji zkusím

Dobrý den.zde je adresa http://www.kwakwa.cz/index.php...

doonca aj tesco to má v predaji a to dokonca v kombinácii s led lampičkou

Ahoj, znám něco lepšího. www.neztracej.cz Takový pípátka na klíče, který ti dovolej prozvonit nejen klíče, ale i cokoliv jinýho i bez pískání. Jmenuje se to nějak FOFA klíčenka nebo tak...

Já, co si pamatuju, tak to pískalo, jenom když jsem věděl, kde ty klíče jsou, jinak ani omylem, upískanej, uslintanej a klíčenka dělala vačici v ohrožení nebo mrtvého Ringo...

Fígeľ je v tom že to bolo nastavené na kmitočet 1kHz. Musel si sa pískaním do toho kmitočtu "trafiť" aby to zareagovalo. Keď si bol blízko, tak bolo pískanie sinejšie, a "bralo" to aj ak si bol trochu vedľa. Čím si bol ďalej, tým si sa musel presnejšie do kmitočtu trafiť, aby ho filter na vstupe spracoval.

Nevím zda se to prodává ale má 2 doma...

iMi Partner Brno je prodává jako reklamní předměty jmenuje se to SILBO

takové pípátka jsou i bez nutnosti pískat na ně a trefovat se do frekvence. mám smartfinder koupený loni na http://www.locateit.eu/... a pípá to jen když chci