Pípání při zapnutí PC

Vždy když zapnu PC, tak se roztočí větráky a z počítače jde dlouhé pípnutí a dvě kratší. Ventilátory se točí dál, ale na monitoru se neobjeví žádný obraz. Když pc restartnu, tak už najede v pořádku. Posledn co jsem s pc dělal, byla výmněna 2x256 MB ram ddr400MHz za 2x512. Ramky jsem tedy pro jistotu vyndal a znova vložil do slotu. Když jsem ty paměti dal do pc poprvé, tak to najelo úplně v pořádku. Napadá mě jestli problém nebude v integrované grafice, protože místo ní používám HD3650. přídavné napájení je zapojeno, grafika byla v pc dřív než nové ramky.
Zdroj mám 250W fortron, sice to asi bude na hraně, ale počítač funguje normálně i v zátěži
sestava: Intel Celeron D326 (TDP 84W),
Foxconn 865G7MF-SH www.foxconnchannel.com ...
HD3650
2x512MB DDR400MHz, 1x WD500AALS, 1x Floppy, 1x DvD mechanika, televnizní karta,

Odpovědi na otázku

celkom si trafil, to pipanie detekuje chybu GK, alebo monitoru.Predpokladam, že ide o nedostatočné napájanie GK.Skús to s iným, silnejším zdrojom a uvidíš.

Tak tak problem je slaby zdroj.

dobre, a jedna teoreticka: Je moznost ze slaby zdroj zpomaluje grafiku tim ze ji dava nedostatek energie, protoze mi pride ze v druhem pc kde byla s lepsim zdrojem podaval lepsi vykon

dlouho nemudruj nad zdrojem , aby ti nevyhořel a nevzal sebou i kus HW.Těch 250W už dávo nemusí dávat , bude to určitě nějaký postarší EC.

urcite

ten fortron drzel dlouho tak snad do vikendu vydrzi