Pípání PC HP bez důvodu

Dobrý den, mam PC HP Pavilion p6 series (2000cs) a začal mi najednou pipat, 1 pipnutí trva asi 1,5 vteriny, a pípa to 5 krát, a vždy několika sekundová přestávka, a pak zase, když jsem to nechal ''vypípat'' tak to trvalo docela dlouho. vždy už zezadu cvakam zdroj, nekdy to zapipa jednou,a nekd i desetkrát. nevím co s tím, a všechno mam v pořádku, RAM 4 GB, Intel Pentium G840, a 1 T hdd, jsem vymenil za 1T ssd. Nové ranky mi to taky nechce vzít, a vadí mi to, strašně rád bych potřeboval pomoct.

Odpovědi na otázku

Evidentně tam něco v pořádku není, jinak by nepípal. Je potřeba otevřít manuál k počítači a tam najít, co se ti tím snaží říct.

koukni zde https://support.hp.com/in-en/document/c02222922Určitě aktualizuj BIOS a zkontroluj nastavení.Taky může být vybitá malá baterka, která drží nastavení.S RAM může být problém s časováním.

Najdi si takové kódy a koukni si co to znamená. Pak už můžeš řešit problém. V tuto chvíli ti nejsem schopný jinak pomoct.

Asi ramky, špatný kontakt, nasaď ich znovu a poriadne.

ked ti windows funguje normalne, tak urvi PC speeker. Ked nefunguje, tak to cele vyhod a kup novy pc, to tvoje ma tak 11-12 rokov, ma pravo ist do kremikoveho neba

Jestli to pípá úplně bez důvodu, tak to určitě není potřeba nijak řešit...

A počítač ti normálně funguje? tj pípá to za běhu, nebo při bootování?