» Poradna » Notebooky

Pípání klávesnice

Ahoj, mám dotaz ohledně klávesnice. Při stisku klávesnice mi pokaždé pípne. Udělal jsem ozvučení klávesnice i další nastavení a pořád to pípá. Na notebooku jsem udělal i tovární nastavení protože mi nefungoval správně. Teď všechno jede jak má, ale klávesnice pořád pípá při stisku nějaké klávesy. Nevíte co s tím? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Nejaka volba v BIOSu..?

to bohužel nevím jak na to

Klávesnice nikdy nepípaly. To ti pípají snad reproduktory ne? A věšteckou kouli jsem minulý týden prodal, takže nevím co máš za notebook .A to pípá i mimo operační systém (při spouštění, v live distribuci linuxu, biosu, ... ) ?

Dell xps L502x, windows 7 home premium, Intel core i7, 64 bitNejsem odborník, abych určil, co mi pípá. Nevím zda je to klávesnice nebo reproduktor. Pípá to pokaždé, když zmáčknu nějakou klávesu, ať už v biosu nebo op.sys.

Když zmáčkeš nějakou klávesu v op.sys. tak to pípá?

op.sys. nemá klávesy

Prave proto je to podezrele

psal jsem, že to pípne pokaždé, když zmáčknu nějakou klávesu a je jedno jestli se nacházím v biosu nebo mam ntb zapnutý normálně. Říkám, že jsem laik a ne odborník, abych věděl o ntbcích všechno, tak si nechte své chytré poznámky. Já jsem prosil o radu a ne o vychytralé řeči.

to se nejspíš budeš muset obrátit na servis, protože sám bys do toho radši hrabat neměl a jestli to pípá i v biosu, tak je asi nějaký problém.