» Poradna » Notebooky

Pipa mi notebook

Dobry den mam taky problem Instaloval som win 10 cez plochu a ked uz sa instaloval tak sa isiel restartovat ale ked uz sa zapol zacal ryhlo pipat tak som ho ryhlo vypol vytiahol napajacu snuru a vytiahol baterku. Po asi 4 min som ju tam dal zapojil do elektrini a zapol, zaz zacal pipat tak som pockal asi 10-15s a zapol sa normalne naplochu ale napisalo mi zze sa win nenainstaloval a ostal tam ten isti win co som mal to je windows 10. Skusal som vytiahnut aj ramky a ocistit ich ale nepomohlo. Prosim vas nieviete v com by mohol byt problem? Mam ntb packar bell easynote tj76.

Odpovědi na otázku

otázka je proč jsi instaloval Win10 na stroj kde jsi měl Win10 - resp. proč ti vadí že se ti nenainstaloval Win10 když tam teď máš Win10

Zaujimavy je aj popis"Instaloval som win 10 cez plochu"

A to je nepřetržité pípání?

Ano az do tych 10-15 s

Počkat napiš přesně !Kolik je počet pípnutí nebo to je nepřetržitá nekonečná smyčka ?

Ide to ryhlo tak ze sa to neda moc dobre pocitat tak okolo40-50 krat

Zkus také vše odpojit od notebooku - myš, klávesnici atd.Pokud jsou dvě RAM zkus to pustit vždy jen s jednou.Co by to mohlo být a co se uvádí:Počet pípnutí:9x nesprávný kontrolní součet paměti ROM -ROM je pravděpodobně vadná10x vadná paměť CMOS (Setup) - vypnutí CMOS selhalo11x chyba vyrovnávací paměti - chyba cacheNekonečná smyčka - chyba paměti.

Také promačkej klávesnici zda nějaké tl. nezůstalo seklé.

Ukazuje displej nějaký chybový kód?Např. 08h

Tie ramky som skus ale nic sa nezmenilo ale asi to bude ta klavesnica lebo mi vzdy ked uz som na ploche a idem nieco napisat zacne vypisovat pomlcku takuto - ale skusal som to pomackat a nepomohlo

Nie ziadny kod

ale ked par krat postlacam po zapnuti pomcku tu co pise na ploche tak to uz nerobi

Tak zkusit ji nazdvihnout něčím lehce za ní zaber nahoru.Případně sundat krytku klávesy a vysát vysavačem kolem a pomačkat.V nejhorším případě odpojit klávesnici a sehnat novou. A dočasně připojit externí.

Vycistil som to ale aj tak to pipa. Chcel by som sa spytat ci to je nejakavelka chyba s ktorou by sa nemal pouzivat ntb alebo?

Těžko říci.Ale chybu vyloučíš odpojením klávesnice. To není nic složitého.

No radsej ju odpojim. Dakujem ti za pomoc a tvoj cas fakt diky moc

Rádo se stalo.

Ten NTB volá SOS...

A nepipa ti tam nejaky program co se spousti hned po startu? Treba tam mas nainstalovany nejaky balast koukni se na programy po spusteni jestli tam nebude neco nezvyklyho, treba program Chick nebo podobne.

Nie to si nenyslim pozeral som to

Ono tady naprosto zapadlo to, s čím přišel QW11 téměř na počátku threadu. Vypadá to totiž - zdekódovat ten autorův canc se vůbec neodvažuji - že náš pokusník se pustil, a to s velikou vervou, do instalace OS v PROSTŘEDÍ JEDOUCÍHO OS, co sebou určitě nese a ještě přinese celou díži srand, srandiček a žertovných situací vůbec.Tak jen tak dál.