» Poradna » Programy

Pioneer VSX-S500

Zdravím
koupil jse AVR Pioneer VSX-S500. Jednou ze specifikací bylo internetévé rádio. Ono opravdu je, ale založené na službě Shoutcast, kde nejsou žádná česká rádia jako ve službě vTuner, kde jich je 134. Byl by někdo schopný nacpat do tohoto receivru službu vTuner? Nevím, jestli to je vůbec možné, prý ne. Ale zeptat se musím i zde.
Děkuji

Odpovědi na otázku

Nepoznam sice tuto sluzbu, ale myslim si, ze to bude nieco podobne ako reprodukcna technika pouzivajuca system Dolby, pripadne mp3. Zrejme ide o licencne poplatky za dekoder vysielania. Ak by to tak bolo tak ako jednotlivec asi nemas sancu zaplatitit poplatok, ktory nemusi byt vobec lacny ani pre firmy produkujuce taketo zariadenia.