» Poradna » Ostatní

Pioneer deh 1500ub - reset

Zdravim,vím ze to sem asi moc nepatří ale omylem sem si (respektive můj malý bráška..) presteloval autorádio a potreboval bych ho resetovat( je to pioneer deh 1500ub) ale nikde v menu není reset.. Koukal sem na ytb a podobně a tam sice nějak jdou do hidden menu a pak ho resetujou ale dělal sem všechno podle videa a zadnej reset sem nenašel.. našel sem na internetu i ze ze zadu rádia je reset a ze je to označene tlačítko s nápisem reset,bohužel,nic takového ze zadu není.. neví nekdo jak ho resetovat? Dekuji moc 🙏

Odpovědi na otázku

Většina těchto rádií si po odpojení napájení nic nepamatuje. Zkoušel jsi ho odpojit od stálých +12V z baterie?

Zkoušel,bohužel se neresetovalo.