» Poradna » Programy

Pinnacle

V Pinnacle jde udělat film jen do délky 60 minut,při větší délce potom už ztrácí na výsledné kvalitě,při zápisu na DVD.Jde toto nějak nastavit,aby třeba i při dvouhodinovém filmu byla kvalita stejná.Jinak jsem s Pinnacle 11.1.spokojen.Díky za radu!!!

Odpovědi na otázku

Ja pouzivam Ulead,ale to bude stejne.muzes nastavit kvalitu vysledneho DVD a vejde se ti tam vice.
ale ja to delam tak,ze kdyz mi nevyjde velikost na DVD,tak jenom ulozim soubor a potom prekoduji treba ve Shrinku,ale jeste na tu kvalitu samozrejme kdyz chces vice videa pri stejne velikosti,tak datovy tok bude nizsi=nizsi kvalita

Taky zalezi, jaky kodek pouzivas.

A jaký kodek by teda měl být aby to fungovalo bez ztráta kvality??Dík.