» Poradna » Programy

PINNACLE STUDIO 12 ULTIMATE versus PLUS

Mám kameru SONY HDR-TG3 a přemýšlím o ideálním střihačském programu. Rozdíly mezi verzí ULTIMATE a PLUS by měli být jen tyto:
- podpora zvuku 2Ch versus 5Ch (nevím, jaký to je rozdíl v praxi)
- Red Giant Software – Magic Bullet (RTFX), proDAD – VitaScene video plug-in (RTFX), BorisFX – Graffiti5.2 titling plug-in (RTFX) - vyplatí se tyto efekty? Nevím, co umí.

Odpovědi na otázku

Ty nevíš co je podpora zvuku 2ch a 5ch a vše ostatní co popisuješ - A CHCEŠ STŘÍHAT VIDEO? tTAK MÁM DVĚ RADY: 1. POKUD CHCEŠ OPRAVDU STŘÍHAT TAK SI KUP NŮŽKY 2. BU´D SI NĚKDE NASTUDUJ POJMY, NEBO TO VYPAL PŘIMO a neřeš program