» Poradna » Programy

Pinnacle studio 11

Halo halo, potrebuju poradit s PS11. Kdyz exportuju hotove video, tak se to vzdycky prerusi na urcitem case a dal to nepokracuje, jako kdyby tam bylo nejake omezeni? Je to v nastaveni, nebo je to tak normalne?-asi ne nebo je to treba tim, ze je tam piratska kopie? Sam nevim, na mem pc to nejni . Dekuji za brzkou odpoved.

Odpovědi na otázku

... kdyby jsi měl zájem,tady je 12

http://www.war-king.cz/viewtopic.php...

a má to dost místa na disku? Třeba to vytváří nějaké tempy a prostě to zacpe disk a následně se to sekne.

No, to si nemyslim, protoze ono to tak dela porad a pokazde se to sekne na stejnem case. A to se tak dela uz rok. A ten pocitac nema porad stejny rest mista na disku.

tak jestli je to legál, tak zapruď na support pinnaclu, pokud ne, tak sosni tu verzi 12, třeba se to spraví.

A hele, další "machři" co naletěli na Pinnacle! Včera se tady o tom psalo, ale lidská blbost je věčná.

sorry, hledal jsem , ale nenasel, tak muzes mi neco poradit? nebo aspon posli odkaz na spravny topic

Ulead Video Studio 10, 11, případně nejnovější: http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/...

Jenomze problem je v tom, ze tam je Trial verze skoro u vseho a ja si moc netroufam mym znamym na pc davat kreknuty software, kdyby to byl muj pc, tak je to neco jinyho. Kdyz uz mi nabizis neco jinyho, tak moznas znas pricinu toho, ze mi nejde to PS11 tak jak by bylo fajn

hele, zkus jednu věc. Stáhni si Pinnacle VideoSpin - je to defuckto Studio 12, akorát s trial verzí (14 dní) kodeků pro import/export Mpeg2/4 a vyzkoušej tu samou proceduru. Pokud se taky zarazí, tak se mu nelíbí něco na tom kompu nebo woknech, pokud ne, může to být chyba v Pinnaclu - třeba existuje nějaký patch, v tom horším případě to odstranili až ve verzi 12.

Mimochodem, zkus taky, jestli to spadne vždycky nebo jen při volbě některého formátu - jo, spadne to celé, nebo se to jen jakoby ukončí, aniž by to něco vytvořilo?

S tím naletěním nevím, mám tady Studio 12 - to základní (stojí necelých 9 stovek) a zatíms ním žádný problém nebyl. Nevím, jestli už je Ulead česky, ale začátečníkům právě Pinnacle nahrává jak tou češtinou, tak tím dost jednoduchým ovládáním (i když mi občas přijde, že je trochu nenažraný, co se paměti týče).

Pro "THC": Neříkej ani ve spánku, že jsi s Pinnacle neměl žádný problém. Ostatně celkem podrobně to popsal včera "audax" včera tady: http://www.zive.cz/Poradna/Menu-v-dvd-videu/... ... a mně se nechce omílat pořád jedno a to samé dokola. Jenom dodávám - program, který v plné verzi zabírá 4,5GB místa na disku a přitom neumí nic víc než program, který má 100-140MB už jenom tímto faktem vzbuzuje nedůvěru. Ostatně připomeň si trochu historii Nera.

asi mám štěstí, ale zatím jsem nějaké významější problémy nezaznamenal. Děláme v tom v práci občas nějaké video - titulky, přechody, kombinace s fotkami a hudbou, export do mpeg4 - levnější střihový soft na trhu snad ani není, natož pak něco česky.

Samozřejmě, že k tomu mám ještě baterii jiného softu - Avidemux, VirtualDub(Mod), Avisynth apod. nicméně jsem fakt zatím neměl potřebu na to Pinnacle nějak nadávat, i když na druhou stranu sám nechápu, jak to může na C2D a 2GB ram nabíhat tak pomalu.

Osobně mám MoviePlus X3, ale v tom by začátečník asi měl potíž se vyznat.

Nero jsem naposled používal 5.5, které mi plně vyhovovalo, bohužel ale nešlo používat s DVD smažkou (volba DVD zašedlá), k té mám Nero Sexpress, ale pálím v Ashampoo free. Takže potížím s novým Nerem jsem se vyhnul

No vidíš, sám tady určité problémy přiznáváš a ani si to neuvědomuješ. A když teda píšeš o ceně, tak si k základní sumě připočti ještě "dokupování" klíčů k efektům či filtrům plus hardvarové nároky. A to už ani nemluvím o aroganci firmy Pinnacle, se kterou jsem měl tu "čest" přímo jednat. A čeština? Do Ulead Video Studia je přece snadno ke stažení, když už o ni někdo stojí. Takže nejprve vyzkoušej, vydoluj nedostatky a pak udílej rady.
P.S. Co se týče Nera, za nejlepší verzi považuji 6.6.

Není nic jednoduššího než stáhnout, vyzkoušet, oblíbit si - neoblíbit si. Od toho snad trialy jsou, ne? Já nikomu nic nenutím, pouze doporučuji to, co mám vyzkoušené a co je snadné na obsluhu.

Mě jede Pinnacle několik let měl jsem verzi 8 ,9 ,10+ naprosto bez problémů. Byly ale vždy originál kupované (legální )

Hola, ted jsem zjistil, ze jde o format .avi, jakmile prekroci velikost 3.99Gb, automaticky prestane pracovat render a dal uz to jde ovladat jen pres ctrl+alt+delete :D.Ma format .avi v sobe predepsanou hranici velikosti? Nebo je to v nastaveni pinnacle( jeste sem to tam teda nenasel). diky

No ono je to tym ze mas hard disk pravdepodobne so systemom ukladania FAT32 a ten nedovoluje ulozit vecsi subor ako je 4GB.Treba disk prekonvertovat do formatu NTSF

V tomto případě má "Pali2" naprostou pravdu. Akorát ten formát se nejmenuje NTSF, ale NTFS.

Renderuji videa z avi do DVD videa 100% kvalita ,když ukládám přímo na DVD ,tak je omezení na 4,3 GB ( 60' ) potom se renderování zastaví,ale pokud ukládám na HD ,tak omezení není.Zvuk používám PCM.Zkontrolujte kolik máte nastavený datový tok, mě vychází asi 7500kB. Lze zvýšit jen když zvolím jiné kodování zvuku.

Vojta píše,že se zastaví renderování ,kdyby mět formát Fat ,tak by tam neměl ani prvotní záznam větší než 4 GB ne?

Nene, ted jak se na to koukam, tak vidim, ze problem byl v HD, bylo tam FAT32, na HD NTFS nejni problem, jeste sem to nezkousel, ale je to urcite tak. Protoze presne odpovida datova velikost. Pinnacle zrejme nevyhodnoti velikost souboru tak, aby nedovolilo zapocit rendrovani. Diky vsem :D