» Poradna » Programy

Pinnacle 10

Prosím poradí mi někdo kde se dá stáhnout tento soft?kamarádovi jsem ho vymazal a nikde ho nemůžu najít.Hlavně aby to byla plná verze crack si uz sezenu.Díky mooooc a za odpovědi předem děkuji   jirka

Odpovědi na otázku

www.isohunt.com (torrent)

Napiš na pcbuh@centrum.cz

A, dalsi zlodej co neumi krast. Uz se na vas chystaji.

Nenapisem kde,ale najst tento program na internete je praca snad pre 8rocne deti.

tak ty magurku nafoukanej ja nepotrebuji zadnou 30 denni verzi ja to potrebuji komplet a jeste neco kdybys to vedel tak to reknes a nedelas tady ze sebe takovyhleho debilka.pockej az budes potrebovat neco ty.s pozdravem  Jirka

Mily Jirko. Asi neznas zakony. Kdyby ti to rekl, dopusti se trestneho cinu. Nebude to jiz dlouhu trvat a takovy zlodeji jako ty budou mit velky problem. Uz te vidim, jak se ted smejes a naivne si myslis, ze se ti nic nemuze stat. To mas pravdu jen kdyz ti jeste neni 15 let, ale odnesou to tvy zakoni zastupci - rodice. Celkem by me zajimalo, kdyby jsem prisel k tobe a vzal si tvoje PC. Libi se mi, jsem lini si na svuj vydelat a je to prece normalni. Asi by se ti to moc nelibilo. Tak premyslej.

Ten zasraty zlodej si mysli,ze najst nejakeho kretena z Eurotelovej siete je dnes problem. A este tu bude pindat. Ten program stoji par korun,si ho kup, uboziak.