Pinnacle 10 plus

Zdravím,při spouštění Pinnacle studio 10 plus,se mi nezobrazují více scén a nevím jak je tam mám vložit,aby se mi tam jich zobrazovalo více.Děkuji za každou informaci.

Odpovědi na otázku

čo tým myslíš,nezobrazuje více scén ? Studio deteguje scény vo videu podla prednastavených hodnôt,ktoré sa dajú v nastaveniach manuálne upraviť,pokial je spracovávané video krátke,Studio tam nemusí detegovať podla svojho prednastavenia viac ako jednu scénu a nezriedka zobrazí takéto video ako jedinú scénu