» Poradna » Počítačové sítě

Ping

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím niekto poradit? Každý večer si zapnem fortnite a hrajem a zrazu mi skočí ping na 300+ a o 2 sekundy sa zníži späť na 50 a vždy to je tak dookola. Vôbec neviem kde je chyba keďže internet mam dobrý (ping: 20/download 46mbps/upload 15mbps. Wifi router mam asi 10 metrov od počítača ale v mojej izbe mam WIFI extender (https://www.alza.sk/tp-link-re200-ac750-dual-... ) a wifi extander mam cez LAN kábel pripojený do počítača. Vopred ďakujem.

Odpovědi na otázku

A co by jsi chtěl, když jsou všichni večer doma, protože jinde být nesmí? Buď rád, že to vůbec spadne pod 100

Ale mojim kamarátom to tak nerobí a majú taký internet ako ja.

Pokud nemají stejné i všechno ostatní včetně bydliště tak je mezi obrazovkou a serverem asi milion věcí, které jsou "stejné" úplně jiné a proto je taky jiný výsledek

chyba je iba v tom,ze sedia vsetcia na p*deli a hraju fortnite.a kedze je korona, tak tych p*deli sedi nasobne viac a servre nestihaju. Bud rad,ze sa niekam pripojis :)