» Poradna » Notebooky

Ping Cs Go

Zdravím, mám problém s pingem v csgo, když zapnu hru a hraju tak chvilku to jde normálně kolem 20ms a najednou to vylítna na 300+ms.. Nevím co s tím a když zadám v počítači ping seznam. Cz-t tak v ten moment kdy se to laguje v csku tak v pocitaci to ukazuje hodnoty 1000ms+..nevíte co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Víme. Není zač.

abych neodpovídal stylem "na blbou otázku blbá odpověď " :D tak bys třeba mohl napsat, jaké máš to tvé tajné připojení k internetu (Wifi, DSL, optika,.. ) , jaké máš spojení do routeru (wifi , kabel) a vůbec uvést nějaké podrobnosti. Jinak je to otázka stylu "nejede mi auto, nevíte co s tim? "

... nemám na tebe čas ... hraju CS:GO ... jen mě zdržuješ ...

Ok. Mam optiku a mam to pripojene na wifi. Pres kabel jsem to jeste nezkousel.

Tak to vyzkoušej. Hrát přes Wifi je totální blbost.

Jak na ktere wifi. Ale tady je videt, ze na tehle konkretni to nefunguje. :o)A taky je dobre myslet na to, ze i na optice muze dojit k ruznym zavadam, takze nemusi byt od veci pripadne kontaktovat ISP. Samozrejme az pokud by se ukazalo, ze potize nezpusobuje tazatelova wifi, router atd.

Zitra to zkusim a dam vedet.

Asi vyřešeno. Přes kabel mam stabilne kolem 18ms.diky vsem.

Tak mít domů nataženou optiku a "poslední metr" pro herní počítač řešit přes WiFi chce hodně velkou dávku masochismu.

Neco ti doma stahuje nebo odesila data a vytezuje linku. Sleduj na routeru jestli neni v ten moment vytizeny cely tvuj bandwidth ktery od ISP mas.Mozna nejaky vir ktery nekam odesila data ;) nebo neco jineho, windowsy nebo nvidia drivery odesilaji telemetrii nebo neco takoveho ;)

nebo to mas pripojeny pres wifiwifi je nespolehlivypokud chces hrat opravdu vazne doporucuju si to pripojit pres kabel, hrat pres wifi muze jen nejaky casual hrac amater kterymu je jedno ze to muze vypadnout nebo pri zaruseni ping skoci z nekolika ms na nekolik sekund