» Poradna » Ostatní

PIN na platební kartě

Když si v bankomatu ČS změním PIN ke své čipové kartě tak by mě zajímalo jestli bankomat ten PIN změní jak na čipu tak i na magnetickém proužku..Aby nenastala situace že bankomat bude požadovat nový změněný PIN ale při platbě u obchodníka přes čip to bude vyžadovat PIN starý.Je vůbec na magnetickém proužku PIN uložený? Na čipu je uložený stoprocentně, protože když platím u obchodníka tak ten POS terminál sám pozná jestli jsem zadal správný PIN či nikoli. (ten platební terminál se v okamžiku placení zboží do kartového centra vůbec nespojuje - přijato offline)Jde o to tedy jestli bankomat změní ten PIN aji na tom čipu..vaše zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Co takhle napsat mail na podporu přímö do spořky? Na www.csas.cz určitě někde bude.

Můžeš bejt v klidu. Na tvý kartě je stejně prdlajs, kde by jsi prachy sehnal. Tak se na to vyprdni a PIN neměň, stejně si nebudeš pamatovat ani ten nový. Problém vyřešen.

každý není taková sociálka jako ty, takže heslo "tebe soudím podle sebe" nemůžeš na každého aplikovat.

Hele Mirku, jako že tě vůůůbec nemusím, tak tě uklidním. PIN změněn, hned jak to ČS nabídla, a žádný problémy. Ovšem počítej s tím, že zadara to není. A kolik si strhli - cca 50.- teď už nevím.

Tak to za ty prachy, co má Mirek na kontě, mu změněj nanejvýš půlku toho PINU a první bankomat mu kartu slupne, že je PIN blbě

Už žádne tipy ??