» Poradna » Web a internet

Php

Ahoj, prosím pomoct. Trápím se s tím už celkem dlouho a nedaří se mi. Mám php - roletku s výběrem možností : <?php define('BASE_DIR', dirname(__FILE__)); require_once(BASE_DIR.'/config.php'); $config = array(); $debugString = ""; $options_em = array( 'Auto' => 'auto', 'Night' => 'night' ); function initCamPos() { $tr = fopen("pipan_bak.txt", "r"); if($tr){ while(($line = fgets($tr)) != false) { $vals = explode(" ", $line); echo '<script type="text/javascript">init_pt(',$vals[0],',',$vals[1],');</script>'; } fclose($tr); } } function makeOptions($options, $selKey) { global $config; switch ($selKey) { case 'flip': $cvalue = (($config['vflip'] == 'true') || ($config['vflip'] == 1) ? 2:0); $cvalue += (($config['hflip'] == 'true') || ($config['hflip'] == 1) ? 1:0); break; case 'MP4Box': $cvalue = $config[$selKey]; if ($cvalue == 'background') $cvalue = 2; break; default: $cvalue = $config[$selKey]; break; } if ($cvalue == 'false') $cvalue = 0; else if ($cvalue == 'true') $cvalue = 1; foreach($options as $name => $value) { if ($cvalue != $value) { $selected = ''; } else { $selected = ' selected'; Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Namísto onchage co máš na selectu dej na každé tlačítko onclick a do něj ten send_cmd se správným parametrem.

myslíš přidat do <input type="submit" value="Posviť " name="on" >onclick="send_cmd('night')" ? To mi ale nefunguje

input type="submit" odesílá form na serverpoužij radši element button

s buttonem mi ale nefunguje stávající script

Tak pokud jsi to tam narval tak jak to bylo, tak to samozřejmě chodit nebude - button nemá value! Je důvod proč tam ten parametr na každém buttonu nedat narvrdo? Nebo si do buttonů vygeneruj vlastní data-něco atribut a dej to do něj.