» Poradna » Programy

Php menu

Zdravím nevíte někdo jak posunout ty soc. média dál od těch položek menu (screen: https://ctrlv.cz/5UsW ) ty soc. média jsou taky položky ale jen ikony s odkazemJe to PHP

Odpovědi na otázku

Nebo když udělám prázdnou položku v menu a nic tam není (aby se to posunulo tak se na to dá kliknout) (v té prázdnotě) a hodí mě to na hlavní stránku webu

Ne, neni to v PHP. Je to v HTML a hlavne CSS, patrej timto smerem...

Daj si tie sety odkazov do dvoch rôznych elementov (div) a následne na ne použi css. Na ten element ktorý bude držať sociálne média nastav margin-left s hodnotou ktorú chceš. Len treba myslieť aj na tablety a mobily.Ale ako písal kolega, je to skôr html a css a nie php.

předpokládám že je to nějaká šablona pro redakční systém namelessmc pro minecraft .. nastavení je v styles/templates a custom/templates .. tam si najdi html toho záhlaví a zarovnej to podle předešlé rady

ano, je to šablona pro namelessmc ale když udělám to co tu psaly a nebo když vložím nějaký kód z internetu do toho html a pak do css tak to rozhodí web

To určitě není v PHP, to je HTML/CSS/Javascript. PHP běží na serveru a klientovi posílá data, případně lze i v PHP vyrenderovat stránku nebo její část a do prohlížeče poslat výsledek v HTML/CSS/Javascriptu, ale opět to celé běží na serveru a prohlížeč dostane už jen hotový výsledek.

Zkuste také menu a společenské sítě výškově odsadit - v jednom řádku je to nepřehledné.