» Poradna » Web a internet

Php chyba

Dobrý den.Mám problém s php webem. Web je na hosting český-hosting a má databázi.Přes FTP jsem si stáhl ten web pro editaci. Teď když chci jít na ten web abych jsem se podíval, tak tam píše jen chybu error. Nevíte co s tím je?

Odpovědi na otázku

chyba a error su slova, ktore znamenaju to iste. Ak napises kod tej chyby napriklad 500, 404, 403 a podobne budeme vediet viac. Ale predpokladam,ze tych chyb tam bude viac.

Když přejdu na ten web, tak celá stránka je bílá a v levém horním rohu je jen napsáno error, nic víc

Zkoušel jsem nahrát soubory zpátky a nic se nezměnilo

Dokonce zmizelo https

tak prosim ta zverejni adresu webu aby som sa pozrel a aspon pokusil zistit kde je problem.

Bubblewash.cz

Co je dobra sprava, nejde (zrejme) o systemovu chyba. Zla sprava je ,ze je to s najavacsou pravdepodobnostou o aplikacnu chybu, ktoru budes musiet riesit ale sam. Trufam si povedat,ze to ma nieco do cinenia s databazou, ale to vyslovene varim z vody.

A co by tam mohlo být špatné? Vážně nwm, s databází jsem nic nedělal

Jde nějak obnovit databázi?

kazdy slusnejsi webhosting vratane toho mojho ma nejaky druh zalohovania aj webstranok aj databaz. Mozes skusit vyrestorovat cez administraciu aj databazy aj webstraky k nejakemu datumu ked si myslis,ze to fungovalo. Navyse webhosting ma alebo by mal mat nejaky administracny nastroj pre databazu ci uz phpmyadmin alebo adminer. Pripadne mozes pouzit nieco vlastneho. Pripojis sa k databazy a uvidis ci vidis data alebo nie,

Je to český hosting, se tak jmenuje.K databázi se připojuji pomocí phpmyadmin, data tam jsou. Jen jsem nikde nenašel obnovit ze zálohy.Na netu jsem nenašel zatím jak obnovit databázi.V menu je : databáze, SQL, stav, uživatelské účty, export, import, nastavení, proměnné, znakové sady, úložiště, rozšířené.

pokial data tam su , tak nemusis nic obnovovat. Nieco sa so strankami dialo a to nieco alebo skor niekto stranky domrvilo tak,ze to nefunguje, My samozrejme nevieme co to bolo tak len mozeme len hadat.

A jestli se obnoví databáze, tak může fungovat?

ja netusim. pokial tam data su a vidis ich , tak problem s databazou (mozno) nie je. To by sa ti asi nieco aspon zobrazovalo. Samozrejme nie je to vylucene hoci je to asi nepravdepodobne. Ja osobne, pokial by som videl, ze data su v poriadku, jednducho otvoril na lokaly nejake IDE a snazil sa ten problem nejako vyriesit.

Ak webhosting nema moznost obnovy, tak musis tie stranky obnovit nejako ty sam zo svojej vlastnej zalohy. Ak zalohy nemas, tak bude zrejme nasledovat mravencia praca odstranenia problemu v ramci existujucich stranok.

A teď chyba může být v databázi nebo v tom ftp serveru web? Zálohu nemám a potřeboval Bch to nějak vrátit

dalsia moznost je spravit si web server niekde na lokal pomocu WAMP, LAMP, XAMP alebo akokolvek inac podla operacneho systemu, ktory mas, naimportovat si databazu a stranky k sebe a tam skusit u seba zistit preco to nejde.

Začni tím, že dáš dohromady co jsi přesně dělal. Bez toho jde poradit jen obnova z funkční zálohy. A nebo napiš do věštírny, jenže tam zase nerozumí IT

Zkopíroval jsem z ftp serveru web. Poté už to nešlo, pak jsem to vrátil zpátky a pořád nic

OK, a teď pořádně: odkud, kam, jakým programem, jakým postupem a co přeně jsi vlastně kopíroval.Prostým zkopírováním souborů (a je jedno jestli přez FTP nebo jinak) ze serveru na počítač webové stránky nerozbiješ. Hned první co mně napadá je, že ty si nekopíroval, ale přesunoval? A teď soubory nevracíš do správných adresářů.

Přes Filezilla jsem se připojil na web, označil soubory, pravým kliknu a zmacknul stáhnout

To na rozbití webu nestačí. "Stáhnout" kopíruje. Co si dělal dál?

Vím, rozbil jsi to. Jen nevím jak. Stažením dat z FTP ten web rozbít nemůžeš. Ovšem pokud jsi tam nahrál nějaké upravené soubory, tak je to jisté. Upravil jsi to blbě a rozbil jsi to. Opravíš to tím že tam vrátíš původní nerozbité soubory. Máš přeci zálohu ne?

Soubory které jsem stahoval, tak jsem needitoval

>Sten | 14. 09. 2019 00:38 | >Zkoušel jsem tam stahovat i editovat i přidávatPodle mne vůbec netušíš co děláš. A jedeš metodou pokus-omyl. Doporučoval bych to nechat na někom kdo zná alespoň základy. Takto docílíš jen toho, že to dovrtáš tak, že už to nikdo nedá dohromady.

V databázi jsem nic nedělal.Přes FTP jsem přes editaci jen koukal co tam je v těch souborech.

V prvé řadě zkus ve všech php souborech pohledat jestli někde nenajdeš echo "Error"